- Apartmány a byty - DOVALOVEC

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

 

Investičné apartmány a štúdiá vám budú počas vašej neprítomnosti zarábať peniaze bez starostí a nákladov, pričom vy si vyhradíte čas, kedy si prídete oddýchnuť.

Majitelia apartmánov a aj návštevníci penziónu budú mať k dispozícii recepciu, kaviareň, raňajkáreň s lobby barom, reštauráciu a priestory na organizovanie osláv, podujatí, kongresov a konferencií.
V areáli Dovalovec bude vybudované exteriérové wellness s bazénom pod holým nebom, multifunkčné ihrisko, detské ihrisko, ako aj ďalšie atrakcie pre našich najmenších návštevníkov.
V blízkosti objektu je plánovaná zastávka raftérskej cesty.

Správcovská spoločnosť vlastníkov bytov a nebytových priestorov (alebo jej dcérska spoločnosť) bude zabezpečovať okrem tradičných činností spojených so správou týchto priestorov, taktiež aj marketing a vyťažovanie vašich apartmánov a štúdií. Zároveň bude poskytovať aj služby starostlivosti o štúdiá a apartmány. Služby spojené s komerčným prenajímaním apartmánov budú založené na aktívnej akvizičnej činnosti zameranej na získavanie návštevníkov využitím výbornej lokality objektu a skúsenosťou investora s podobným druhom ubytovania, s cieľom maximalizovať obsadenosť a výnosy jednotlivých majiteľov štúdií a apartmánov.


Výstavba areálu Dovalovec už zahájená.
Predbežný termín dokončenia (bez exteriéru) - november 2023

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky